Nominacje sędziowskie w Belwederze

0 Min Read

Troje poznańskich sędziów otrzymało w Belwederze nominacje.

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich odbyła się w Belwederze. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali: w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu Tomasz GROSSMANN; w Sądzie Okręgowym w Poznaniu Magdalena HORBACZ i Joanna RUCIŃKA.

Share This Article