W Krynicy od 10 do 13 lutego 2011 r odbędą się Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury.
Weźmie w nich udział ponad 240 uczestników. W programie przewidziano także szkolenie zawodowe, które poprowadzą profesorowie Piotr Kardas i Krzysztof Indecki.
Uczestnicy Mistrzostw zostaną zakwaterowani w Hotelu Krynica, natomiast zawody sportowe w slalomie gigancie zostaną rozegrane na Jaworzynie (trasa IIA), bieg narciarski w Krynicy bądź w jej okolicach, w zależności od warunków śniegowych.
Organizatorem Mistrzostw jest Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach oraz Komisja Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku przy NRA.

