Tomasz Borowczak i Krzysztof Godlewski zostali sędziami Sądu Okręgowego w Poznaniu.Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

