Świadome bezprawie

Kazimierz Brzezicki
0 Min Read

Moje ówczesne działania były niezgodne z prawem. Zrobiłam to tylko dla dobra Polski i żeby dać czas politykom, aby wreszcie rozwiązali problem wymiaru sprawiedliwości w Polsce. To wyraźnie wówczas wybrzmiało w moim oświadczeniu – powiedziała prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska, pytana o kilkukrotne zmrożenie przez siebie działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Więcej na onet.pl

Share This Article