11 listopada, w tym dniu pamięci, że po każdej wojnie zawsze przychodzi pokój, oraz wdzięczności za ten pokój w naszej Ojczyźnie, jednocześnie przepełnieni nadzieją, że nastanie on w miejscach obecnie targanych wojnami…
Życzymy Ci Polsko:
- wolności, równości, solidarności,
- odbudowy praworządności,
- przywrócenia gwarancji konstytucyjnych dla obywateli,
- przyjaznych i nowoczesnych instytucji publicznych,
- władzy, która służy obywatelom, potrafi tworzyć i stosować prawo zgodnie z Konstytucją, która dba o potrzeby swoich obywateli oraz sprawia, że chcą tu być i realizować swoje plany,
- wolnych mediów, aby mogły rzetelnie informować i edukować obywateli,
- niezależnych, nowoczesnych i sprawnych sądów,
- abyś była krajem otwartym, przyjaznym, tolerancyjnym, dbającym o wszystkich swoich obywateli:
- aby nowoczesna edukacja wprowadzała nowe pokolenia w zmieniający się świat,
- aby osoby starsze, chore lub z niepełnosprawnościami mogły uznać, że dbasz i sprawiasz, że życie staje się łatwiejsze,
- aby kobiety mogły pełnić role indywidualne i społeczne takie jakie chcą, a nie jakie muszą. Życzenia SSP Iustita można obejrzeć na https://www.youtube.com/embed/xoG2d6BO8Pw?rel=1

