TS dla szefa NBP

Kazimierz Brzezicki
0 Min Read

Został złożony wniosek do marszałka Sejmu o postawienie przed Trybunałem Stanu prezesa Narodowego Banku Polskiego pana Glapińskiego – poinformował w południe Zbigniew Konwiński (KO). – Stawiamy osiem zarzutów panu prezesowi Glapińskiemu – dodał. 

Wniosek podpisało 191 parlamentarzystów.

Tekst aktualizowany.

Złożenie wniosku było jednym z elementów programu „100 konkretów na 100 dni„, który został ogłoszony przez Koalicję Obywatelską przed wyborami. 
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-adam-glapinski-przed-trybunalem-stanu-zlozono-wniosek,nId,7413365?utm_source=webpush&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName¶metr=mechcpc#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Share This Article