Sędziowie Trybunału Stanu złożyli zawiadomienia ws. prezes Manowskiej
Polki i Polacy czekają na rozliczenie zła i nieuczciwości. Temu ma też służyć Trybunał Stanu. Dlaczego nie działa? Na jego czele stoi neosędzia Małgorzata Manowska. Ta sama, która kieruje Sądem Najwyższym. I od stycznia odmawia zwołania pełnego składu Trybunału. Między innymi przez to przed TS nie można postawić najwyższych urzędników państwowych, którzy złamali prawo. Zwołania pełnego składu domagają się sędziowie TS. O postępowaniu pani Manowskiej zawiadomili ministra sprawiedliwości i prokuratora krajowego. Jak myślicie, dlaczego Małgorzata Manowska blokuje działalność Trybunału Stanu?

