Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / A jednak Duda ma fotografa

A jednak Duda ma fotografa

A jednak da się robić zdjęcia podczas ślubowania sędziów TK – z zaprzysiężenia Pawłowicz i Piotrowicza jakoś nie było…
– „Prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego, prof. Rafała Wojciechowskiego, dotychczasowego prorektora Uniwersytetu Wrocławskiego” – poinformował na Twitterze wicepremier Jarosław Gowin. Do wpisu dołączył kilka zdjęć z tej uroczystości.
W sieci zawrzało, bo wszyscy pamiętamy, jak na początku grudnia ubiegłego roku „Duda zaprzysiągł Pawłowicz i Piotrowicza na sędziów TK – „Po cichu, bez kamer, ale wstyd pozostaje taki sam”.
„Tym razem nie na… „TAJNIAKA”…? Bez zacierania śladów przed mediami…? Ta cała Wasza ekipa jest tak kretyńska, że aż śmieszna… MEMIARZE+…”; – „Duda jest jak dziecko, myśli, że jak zasłoni oczy, to nikt nie zobaczy, co narobił”; – „Może się pochwalisz zdjęciami z zaprzysiężenia Piotrowicza i Pawłowicz, Giętki Kręgosłupie?”; – „PiS ma teraz w TK swoich dziennych i nocnych sędziów” – komentowali internauci.
Przypominali też wypowiedzi i prezydenckiego ministra Andrzeja Dery, i rzecznika Dudy Błażeja Spychalskiego po zaprzysiężeniu Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza: – „Ale jak to? Zdjęć z zaprzysiężenia Pawłowicz i Piotrowicza nie ma, bo Spychalski mówił, że obywa się bez fotografów i mediów, a tu proszę – cały album”; – „A Andrzej Dera w „Kawie na ławę” mówił, że na takich uroczystościach nie ma oficjalnych zdjęć. Gubią się już w swoich kłamstwach”.
– „A kiedy przyjmie ślubowanie od trzech sędziów, którzy czekają już ponad cztery lata? Dla koleżanki pytam”; – „Każda osoba „zaprzysiężona” po złamaniu wyroku TK nakazującego prezydentowi przyjęcie ślubowania od trzech legalnie wybranych sędziów TK jest co najwyżej dublerem :)” – dodawali internauci.
Źródło:koduj24.pl

Sprawdź także

Obajtek beatyfikowany???

Abp Skworc podziękował Orlenowi. Słowa arcybiskupa Wiktora Skworca nt. przejęcia spółki Polska Press przez PKN …