Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Adwokacki Bieg Powstania Warszawskiego

Adwokacki Bieg Powstania Warszawskiego

W tym roku na starcie Biegu Powstania Warszawskiego stanie grupa Adwokatury Polskiej. Do biegu uczestników przygotowuje Robert Korzeniowski udzielając m.in. wskazówek na jednym z portali społecznościowych. Do XXII edycji Biegu Powstania Warszawskiego dołączy blisko 200 osobowa grupa adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski. ? Biegniemy w hołdzie naszym kolegom, którzy zginęli w Postaniu Warszawskim ? mówi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA. ? Aby umożliwić uczestnictwo w biegu także osobom spoza Warszawy pierwszej pięćdziesiątce zapewniliśmy nocleg ? dodaje.
Grupa Adwokatury Polskiej pobiegnie w specjalnie przygotowanych koszulkach, a po biegu będzie mogła odpocząć w ?Strefie Adwokata?. Przed startem, rozgrzewkę poprowadzi Robert Korzeniowski. Niezależnie od dystansu jaki zdecydują się przebiec uczestnicy (5 lub 10 km) na zwycięzcę czeka nagroda ? puchar ufundowany przez prezesa NRA.
?Adwokaci w Biegu Powstania Warszawskiego? ? wydarzenie utworzone na jednym z portali społecznościowych, którego celem było wspieranie uczestników w przygotowaniach do biegu cieszy się dużą popularnością. Od zeszłego poniedziałku dzięki pomocy Roberta Korzeniowskiego pojawiają się tam także profesjonalne i praktyczne porady jak rozpisać sobie trening i jak zdobyć puchar prezesa NRA.

Sprawdź także

Tydzień Konstytucyjny

Do tegorocznej edycji Tygodnia Konstytucyjnego zgłosiło się prawie 1100 szkół w całym kraju. Nadal brakuje …