ADWOKATURA POTRZEBUJĄCYM

Adw. Andrzej Grabiński, dziekan ORA we Wrocławiu, oraz adw. Roman Kusz, były dziekan ORA w Katowicach namawiają członków palestry aby promowali swój zawód poprzez umieszczenie na szybie swojego samochodu naklejki z napisem ?ADWOKATURA POTRZEBUJĄCYM?. W ten sposób adwokaci i aplikanci adwokaccy będą mogli wyrazić swoją…. ….swoją przynależność do adwokatury. Ogłoszenie, które pojawiało się na stronach rady wrocławskiej i katowickiej brzmi: Mogę być tylko i aż Twoją NAKLEJKĄ, jeżeli :
1. jesteś dumna/-y z przynależności do ADWOKATURY,
2. twoją dewizą jest pomaganie potrzebującym,
3. uważasz, że symbol graficzny ADWOKATURY powinien podążać wraz z Tobą – to naklej mnie na tylniej szybie swojego samochodu ? skromnie ? w lewym lub prawym narożniku;
To ja twoja indywidualna naklejka. Jeżeli jesteś delegatem na KZA spotkamy się w Katowicach. Jeżeli jest inaczej spotkamy się nieco później, jak tylko się postarasz.
Adwokaci z Kreatywnego Górnego i z Dolnego Śląska Roman Kusz i Andrzej Grabiński
Autorem naklejek jest plastyk Adam Śliwiński. Adwokaci i aplikanci adwokaccy izby wrocławskiej i katowickiej będą mogli odbierać je nieodpłatnie po 25 listopada br. w biurach ORA. Adwokaci z innych izby, którzy chcieliby dołączyć do akcji, proszeni są o zgłaszanie takiej prośby za pośrednictwem swoich rad.
Żródło: Serwis Adwokatury Polskiej

Sprawdź także

Rządzi prawo kaduka

Trybunał Konstytucyjny: prawo kaduka, czyli KRS, która została ukształtowana na podstawie ustawy z 2017roku nie …