Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Akademia Praworządności

Akademia Praworządności

Studiujesz prawo? Zgłoś się do Akademii Praworządności

Studiujesz prawo w Polsce lub innym kraju? Uważasz, że praworządność jest ważna i chcesz jej lepiej bronić? Aplikuj na Akademię Our Rule of Law i pracuj z mentorami i mentorkami.     STUDIUJESZ prawo w Polsce lub innym kraju Unii Europejskiej? Uważasz, że praworządność jest ważną wartością i chcesz się dowiedzieć, co dokładnie znaczy, jak […]Studiujesz prawo w Polsce lub innym kraju? Uważasz, że praworządność jest ważna i chcesz jej lepiej bronić? Aplikuj na Akademię Our Rule of Law i pracuj z mentorami i mentorkami.

STUDIUJESZ prawo w Polsce lub innym kraju Unii Europejskiej? Uważasz, że praworządność jest ważną wartością i chcesz się dowiedzieć, co dokładnie znaczy, jak wcielać ją w życie i bronić, gdy jest atakowana? Do 1 stycznia 2023 roku zgłoś się do Akademii Praworządności Our Rule of Law.

To oddolna inicjatywa czterech studentek prawa na Uniwersytecie w Groningen, które przy wsparciu ekspertek i ekspertów z najlepszych uniwersytetów, think tanków, organizacji społecznych i mediów, chcą stworzyć przestrzeń do spotkania i rozwijania kompetencji przez młodych ludzi.

Szczegóły na portalu Archiwum Osiatyńskiego

Sprawdź także

Pióro Nadziei 2022

Otwarcie zgłoszeń do nagrody medialnej Pióro Nadziei za rok 2022! Od 5 do 29 stycznia …