Finansowanie pomostowe
Strona główna / Listy / Aplikant negocjator

Aplikant negocjator

Już w sobotę 1 lutego rozpoczyna się rejestracja uczestników VIII edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Do 29 lutego zarejestrować się mogą trzyosobowe zespoły złożone z aplikantów radcowskich tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych.

UWAGA! W Turnieju nie mogą brać udziału osoby, które w jednej z poprzednich edycji były członkami zespołów zakwalifikowanych do finału.

Aby zarejestrować zespół, należy wejść na stronę http://turniej.kirp.pl. Strona dostępna będzie od 1 lutego od godz. 10.00.
Po rejestracji każdy uczestnik musi przejść kurs e-learningowy „Negocjacje dla prawników – praktyczny przewodnik dla radców prawnych”, dostępny na stronie http://turniej.kirp.pl i pobrane z platformy e-learningowej zaświadczenie o przebyciu kursu dołączyć do dnia 8 marca na stronie turnieju.

Etap półfinałowy – quiz negocjacyjny online – odbędzie się 14 marca o godz. 12.00.
Finał turnieju odbędzie się 30 maja w Warszawie.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju oraz regulamin dostępne są na stronie Turnieju http://turniej.kirp.pl

Turniej Negocjacyjny dla Aplikantów Radcowskich to projekt przygotowany przez Krajową Radę Radców Prawnych doskonalący umiejętności negocjacyjne w zawodzie. W jury turnieju zasiadają: Prezes KIRP Maciej Bobrowicz, prof. Zbigniew Ćwiąkalski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego, sędzia w stanie spoczynku Jerzy Stępień, prof. Stanisław Sołtysiński oraz r.pr. Waldemar Koper. W dotychczasowych edycjach turnieju wzięło udział już ponad tysiąc aplikantów radcowskich.

Sprawdź także

Wyrok TK poza prawem

Piętnastu dziekanów wydziałów prawa podpisało się pod stanowiskiem w związku z rozstrzygnięciem Trybunału Konstytucyjnego z …