Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Bardzo dobry pomysł

Bardzo dobry pomysł

Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem na ?poprawnym? nowa rubrykę. Nie powiem, że jestem pasjonatem licytacji, ale chętnie studiuję takie ogłoszenia bo w ten sposób mam wiedzę o kondycji finansowej potencjalnych partnerów w biznesie. Nareszcie będzie jedno miejsce, gdzie o każdej porze dnia i nocy będzie można dowiedzieć się czegoś o licytacjach.

Mam pomysł, który redakcja może także wprowadzi w życie. Obok licytacji nieruchomości odbywają się przecież liczne licytacje ruchomości. Samochody, telewizory, magnetowidy, komputery, pralki. meble, często specjalistyczny sprzęt można kupić za całkiem niezłą cenę. Często obserwuję w sądzie ludzi, którzy spisują tego typu ogłoszenia z sądowej tablicy informacyjnej.. Kiedy dowiedzą się o takich licytacjach z ?poprawnego? może będzie więcej chętnych do udziału w licytacji, może zostanie wylicytowana wyższa cena i wszyscy będą zadowoleni?
Piotr Nowicki, Poznań

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …