Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Cezary Morawski zaprasza

Cezary Morawski zaprasza

Fundacja sceny na piętrze Tespis obchodząca w tym roku 20.lecie swojego istnienia, zaprasza 3 grudnia o godz. 19 na wyjątkowe spotkanie z Cezarym Morawskim. Aktor doskonale znany poznaniakom przede wszystkim z ról w serialach, jak choćby Krzyśka w ?M jak miłość“, ?Klan“, ?Na Wspólnej“, ?Na dobre i na złe“ i wielu innych. Zagrał też kilkadziesiąt ról filmowych. To także znakomity aktor teatralny wielokrotnie nagradzany i odznaczany za wybitne kreacje. Mieszka w Austrii, a gra i reżyseruje przede wszystkim na Bałkanach. Do tej pory rzadko można go było oglądać na deskach poznańskich teatrów, jest więc to nie lada gratka. Tym bardziej, że Cezary Morawski wystąpi nie tylko, jak aktor i reżyser, ale także sam przetłumaczył i opracował tekst sztuki Zijah A. Sokolovica ?Aktor… to aktor… to aktor…“.
Świetna zabawa, znakomita rola Cezarego Morawskiego, muzyka Mateusza Dębskiego i widzowie, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję zagrać w tym niecodziennym przedstawieniu. To pełna humoru opowieść, a w zasadzie dialog z widzem, gdzie może on zostać także autorem i podpowiadać nie tylko rozwój wypadków, ale także pointy sytuacji. To doskonały sposób, by zajrzeć nieco za teatralne kulisy i zobaczyć, jak przebiega proces tworzenia spektaklu. Porcja doskonałej zabawy i świetnego aktorstwa poprawi humor nawet w najbardziej ponury jesienny wieczór.
Informacja o biletach i zamówienia pod numerem telefonu: 61 852-09-95, 61 855 26 81, 602 310 699

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …