Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / CITITRAVEL na otwarciu Pępowa

CITITRAVEL na otwarciu Pępowa

W niedzielę, 27 czerwca 2010 r. odbędzie się uroczyste otwarcie Pałacu w Pępowie. Z tej okazji właściciele zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Powstaje możliwość zapoznania się z pałacową ofertą oraz prezentacjami firm, które uświetnią otwarcie pałacu przygotowując swoje własne ekspozycje. W trakcie otwarcia będzie okazja zapoznać się z obiektem, a przy okazji będzie możliwość skorzystania z mnóstwa zaplanowanych atrakcji. Poniżej program imprezy. Organizatorzy zapewniają, że będzie im bardzo miło gościć przybyłych wraz z rodzinami, w tym wyjątkowym dla pałacu dniu. Palac w Pepowie leży w odległości 80 km od Poznania i 90 km od Wroclawia. Rozpoczęcie godzinie czternastej: -zwiedzanie obiektu; -ABC ślubu i wesela; -menu grillowe, piwo; -degustacja Martini Asti; -muzyka na żywo; -dmuchane atrakcje dla dzieci; -pokaz zdjęć sesji artystycznej; -historia Pałacu w obiektywie; -śmigłowiec Robinson.
Pałac Pępowo, ul. Parkowa 5, 63-830 Pępowo; www.palacpepowo.pl Wśród firm, które zechcialy uświetnić ten ważny dla Palacu dzień jest CITITRAVEL, który należy do Grupy GREMEDIA. Ich stoisko podczas okolicznościowego pikniku będzie obok namiotu Raiffeisen Banku, a dla wszystkich, którzy odwiedzą ten pawilon będą gadżety: balony, torby, smycze oraz Vouchery o nominale 50 pln.

Sprawdź także

Lex Super Omnia

Apel Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Prokuratorów Lex Super Omnia do przedstawicieli władzy ustawodawczej Stowarzyszenie Prokuratorów …