Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Czuję się zaszczuty

Czuję się zaszczuty

Żyję pod ciągłym napięciem i pod presją tej sprawy sadowej i wszystkich jej emanacji. Czuję się znieważony, poszkodowany, szkalowany ? a nawet osaczony przez powódkę. Wśród ?niegodziwców? pojawia się tylko moje nazwisko .Moje dobre imię próbuje szargać dlatego że twórczość Przyjaciela staram się ocalić od zapomnienia, a działania Małgorzaty Krzywickiej Wydrzyckiej szkodzą pamięci Wielkiego Artysty. Na przewrotne pytanie z Korowodu ?kto pierwszy szedł przed siebie, kto pierwszy cel wyznaczył? wszyscy odpowiedzą – Czesława Niemen Wydrzycki. Dodam tylko raz jeszcze i to dobitnie że życzę sobie, aby pogrążone w bólu panie przestały wreszcie znieważać moja osobę Czuję się pogrążony, bezbronny wobec tych oszczerczych ;poczynań powódki.Te obelgi i ta nieprawość, która niweczy moją godność, to NAGRODA za to że przekazując kontakt firmie Solar i chciałem pomóc jej zarobić. I zarobiła kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Farida ? ja – jesteśmy dziećmi światła i budowniczymi. Kiedy pojawia się światłość to naprzeciw niemu wyłania się potęga ciemności. A bezklasowość niektórych emocjonalnych wybuchów i wypowiadanych w Sali sądowej najlepiej oddają przemyślaną tezę tego procesu, którego nikt z rozsądnie myślących nie jest w stanie pojąć. Wypowiedzi córki Eleonory były tak niestosowne, że mam wątpliwości czy rzeczywiście jest dzieckiem Czesława, a to ,że nie pisał fortepianówek ? a w Zaiksie jest zgłoszonych 97 Jego utworów -,a to ,że jako 13 latka pamięta jak powstawała Musica musica, a w wywiadach twierdziła, że twórczość ojca wcale jej nie interesowała: myliła tytuły np .Sen o Warszawie wymieniała jako Warszawski dzień Itp.
Inna świadek p .Kinga Kosińska obrażając Faridę mówiąc ,że nie jest znana we Włoszech nie wiedziała ,że ta sprawa nie toczy się o sławę Faridy .Wstydziła się wspomnieć o ojcu Jerzym Kosińskim, który znany był w środowisku z niecnych dokonań. To on podkupił zespół Rhythm and Blues z gdańskiego Żaka obiecują muzykom załatwienie matur i odroczenie ze służby wojskowej. Także dzięki Niemu jeden z dyrektorów Pagartu przekazując Mu znaczną zaliczkę(w dolarach) na sprowadzenie na koncerty do Polski zespół Marino Martiniego został zwolniony i musiał te pieniądze zwrócić W okresie mojego studiowania mówiono, że niedaleko pada jabol od jabłoni. Nie będą mówił o wszelkich zakazach i negatywnych działaniach p. Małgorzaty .Nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Rok ubiegły był obchodzony jako 30 lecie tragicznej śmierci kolegi Niemena z zespołu Niebiesko Czarni, Krzysztofa Klenczona. Ja mam głośne pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi. Co będzie, kiedy będziemy obchodzić 30 rocznicę śmierci Niemena. Czy Niemen będzie tylko nazwą rzeki czy pociągiem ekspresowym na trasie Warszawa- Białystok.
Krzysztof Wodniczak

Sprawdź także

Zjazd „Iustitii”

Prawo nie rodzi się z bezprawia. Oczekujemy rozliczenia zła, które zostało wyrządzone – uchwała XXX …