Najnowsze informacje
Strona główna / Szczypta soli / Diabły a sport

Diabły a sport

Nie daj Boże, aby którakolwiek z polskich drużyn usiłujących grać w futbol, natrafiła w rozgrywkach piłkarskich na klub Manchester United, którego piłkarze potocznie są nazywani ?Czerwonymi Diabłami?. Po ostatnich zawirowaniach z przedstawicielami piekieł w postaci logo na koszulkach drużyny hokeistów ze Śląska, można spodziewać się interwencji Episkopatu. Zafascynowani grą ?Czerwonych Diabłów? chłopaki z Poznania powołali amatorski klub piłkarski i nazwali się Poznańskimi Diabłami. Na ich koszulkach widnieje także sympatyczny przedstawiciel Lucyfera. Więcej informacji na www.poznanskiediably.fora.pl:Forum Amatorskiego Klubu Piłkarskiego Poznańskie Diabły.
Poznańskie Diabły w minionym sezonie zajęły pierwsze miejsce w turnieju o Puchar Św. Filipa Neri (14.08.2010r. Poznań). Informacja o spodziewanych egzorcyzmach nie zatrwożyła młodych poznaniaków. Zauważyli, że jest coraz więcej zamówień na kupno ich klubowych koszulek z zakazanym logo. Może to jest ostatnia szansa na zakup produktu, za posiadanie którego będzie grozić ekskomunika.

Sprawdź także

Nie płacić diet

IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich: Neo-KRS jest jak matryca do produkcji fałszywych pieniędzy. Produkuje fałszywe nominacje …