Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Dla dzieci radców

Dla dzieci radców

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zaprasza 24 stycznia o godzinie 11.00 dzieci
radców prawnych i aplikantów radcowskich na balik pt. ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEŻYNKĄ I ELFEM. Program baliku Czas trwania zabawy ? 2,5 h ( g 11.00-13.30) Animatorzy- Śnieżynka, Elfy
1.POWITANIE przez animatorów
2. PRZEDSTAWIENIE ? „Magiczna podróż Śnieżynki w poszukiwaniu grzecznych dzieci? Śnieżynka uwielbia zimą spełniać marzenia dzieci, ale tylko tych grzecznych Prosi Elfa by pomógł jej odnaleźć trójkę grzecznych dzieci które już napisały do niej listy ze swoimi marzeniami. Dzieci ?piszą? w wyobraźni list do Śnieżynki o swoich marzeniach, odpowiadają na pytania związane z Zimą. Elf pokazuje przykłady zachowań dzieci w różnych ?mieszkaniach?, które odwiedzają wraz z Śnieżynką podczas zimowej zamieci. Będą to trzy mieszkania dzieci, które napisały list do Śnieżynki i Elf sprawdza czy te dzieci zasłużyły na prezenty. Razem z widownią będzie zastanawiał się czy magiczna szkatuła Śnieżynki może zmienić ludzi na lepszych i przynieść Dobro. W finale bohaterowie odnajdują grzeczne dzieci. Pojawia się nadzieja na to że na świecie jest więcej grzecznych dzieci. Finałowa piosenka.
3.ZABAWY RUCHOWE/ ZABAWY PLASTYCZNE – malowanie twarzy dla chętnych dzieci Zabawy plastyczne ? Wyrabianie ozdób ?ubieranie tekturowych Aniołków Wyrabianie puchowych ozdób Zabawy ruchowe- Zabawy z chustami Klanzy Tańce w kręgu Korowody taneczne.
4.ROZDANIE PREZENTóW DLA DZIECI PRZEZ ELFA I ŚNIEŻYNKĘ
Cena: 20 zł za dziecko płatna w dniu baliku.
Żródło:OIRP Poznan

Sprawdź także

Adwokaci o TA

Tymczasowe aresztowanie w ocenie adwokatów – raport NRA Przepisy dotyczące tymczasowego aresztowania (TA) w Polsce …