Strona główna / Listy / DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Rabaty cenowe i miejsca postojowe gratis na targach w Poznaniu Rynek nieruchomości w Poznaniu zdecydowanie sprzyja klientom -spadek cen mieszkań i najniższe od lat stopy procentowe pokazują, że warto pomyśleć o dokonaniu transakcji jeszcze w tym roku.
Darmowe miejsca postojowe i garaże, rabaty i promocje cenowe – szansę na takie profity będą mieli zwiedzający zbliżających się, poznańskich targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Nieustannie wzrastający popyt na poznańskie mieszkania i rosnąca konkurencja sprawia, że to ostatni dzwonek, by zdecydować się na własne ?M”. Co więcej, specjaliści rozwiewają wątpliwości – to może być ostatni rok, w którym realne jest wzięcie kredytu bez wkładu własnego. Z pomocą przychodzą również firmy deweloperskie, które przedstawiają coraz to nowsze, atrakcyjne propozycje i oferty.
W podjęciu decyzji o kupnie mieszkania z pewnością mogą pomóc zbliżające się targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 26-27.10.2013 r. w Poznaniu w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla zwiedzających przygotowano szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Przykładowo: Agencja nieruchomości AOA DEWELOPER oferuje promocję, w której dwa pierwsze sprzedane domy będą objęte rabatem w wysokości 40.000 zł – kto pierwszy ten lepszy! Z kolei kupując mieszkanie od Spechouse, deweloper zapłaci za kupującego ratę kredytu hipotecznego. KM Bulding oferuje wyjątkowo niskie ceny na domy jednorodzinne o powierzchni 132 m kw. – promocja jest skierowana tylko do klientów, którzy odwiedzą ich stoisko na Targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE.
Miejsca postojowe gratis będzie można otrzymać kupując mieszkanie od dewelopera na stoisku nr 18- AGBA DEVELOPMENT. Poza profitami czysto finansowymi, na targach można skorzystać z wielu cennych porad i inspiracji. Przygotowano cykl spotkań z ekspertami, odwiedzający będą mogli uczestniczyć w spotkaniach: ?Istotne aspekty, które należy poznać, przed zakupem mieszkania” , ?Dlaczego teraz jest dobry moment na zakup mieszkania?”, ?Tworzenie wnętrz na miarę naszych potrzeb…. Czyli kilka słów o tym co w szafie piszczy”. Każdy wystawca – deweloper czy projektant – oferuje na podobnych wydarzeniach profesjonalne doradztwo. Z przedstawicielami konkretnego dewelopera będzie można porozmawiać i uzyskać szczegółowe informacje na temat inwestycji, która nas interesuje, podczas targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE będzie można skorzystać z porad doradców finansowych i prawników oraz dowiedzieć się dlaczego właśnie teraz jest dobry moment na kupno mieszkania. Organizator targów, firma redNet Media pomyślała również o najmłodszych zwiedzających. W kąciku zabaw, który poprowadzą profesjonalni animatorzy, dzieci będą mogły stworzyć małe arcydzieło rysunkowe lub budowlę z klocków. Ponadto na targach znajdzie się strefa odpoczynku, gdzie każdy będzie mógł się zrelaksować przy aromatycznej kawie. Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE to doskonała okazja do bezpośredniego zapoznania się z ofertami lokalnych deweloperów. Każdy znajdzie na nich coś dla siebie, zarówno single szukający kawalerki, jak i wielodzietne rodziny szukające domu pod miastem. Profesjonalne doradztwo, pakiet spotkań z ekspertami z wielu dziedzin oraz szereg inspiracji z zakresu aranżacji wnętrz sprawiają, że poznańskie targi skierowane są do szerokiego grona odbiorców.
Więcej informacji na www.rednetmedia.pl. Tam również dostępny jest do pobrania e-bilet uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi.

Sprawdź także

Rejs po Jezioraku

XXX Ogólnopolski Rejs Adwokacki im. adw. Marii Budzanowskiej odbędzie sie 2–5 czerwca 2022 roku. Okręgowa …