Najnowsze informacje
Strona główna / Temat Tygodnia / Drugi numer Magazynu POPRAWNY

Drugi numer Magazynu POPRAWNY

Stało się. Ukazał się drugi numer Magazynu POPRAWNY. Dominują materiały o radcach prawnych, których samorząd obchodzi właśnie XXX-lecie. Nie zapomnieliśmy o innych korporacjach. Od tego numeru inaugurujemy artykuły ekologiczne. Dzisiaj o wpływie hałasu wywoływanego przez F-16 na wartość gruntu oraz o śmiertelnym zagrożeniu gronkowcem, który jawi się w smrodzie emitowanym przez Centralną Oczyszczalnię Ścieków w Kozichgłowach. Piszemy o poszukiwaniach w Poznaniu ołtarza św. Ivo i zamieszczamy list emerytowanego policjanta, który polemizuje z oficjalną wersją na temat tego, kto przyczynił się do odnalezienia skradzionego z Muzeum Narodowego w Poznaniu obrazu Moneta ?Plaża w Pourville?.
Do lektury zachęca także restauracja Beluga sushi, znajdująca się przy placu Cyryla Ratajskiego 10, gdzie Jan Babczyszyn junior zaprasza do Klubu Dewelopera ( najlepiej zarezerwować stolik) na przysmaki orientalnych kuchni, a czas podania można umilić właśnie lektura Magazynu POPRAWNY i innych wydawnictw spółki GREMEDIA..

Sprawdź także

„Sędziowie kamikadze”

28 sierpnia 2023 r. Europejski Trybunał Praw Człowieka zakomunikował kolejnych 5 spraw dotyczących niezależności sądownictwa …