Strona główna / Listy / Edukacja dla Godności

Edukacja dla Godności

Amnesty International zaprasza trenerów i trenerki praw człowieka oraz edukacji globalnej do wzięcia udziału w projekcie ?Edukacja dla Godności?. Pierwszym krokiem włączenia się w projekt jest dwudniowe szkolenie. Szkolenie odbędzie się w Poznaniu 5-6 listopada 2011. Zostań facylitatorem/facylitatorką projektu ?Edukacja dla Godności?. Jest to świetna okazja, jeśli chcesz dalej rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności oraz poszerzać wiedzę.
Dzięki uczestnictwu w projekcie: • zdobędziesz wiedzę na temat praw człowieka oraz ubóstwa na świecie, • rozwiniesz swoje umiejętności trenerskie i facylitatorskie, • zapoznasz się z metoda ?aktywnego uczestnictwa?, • otrzymasz ciekawe, inspirujące materiały edukacyjne, • będziesz miał/a okazję współpracować z młodymi ludźmi w swoim regionie, • włączysz się w światową kampanie Amnesty International ?Żądamy Godności?, • przyczynisz się do realizacji Milenijnych Celów Rozwoju oraz budowania świadomości w społeczeństwie na temat praw człowieka oraz ubóstwa.
Uczestnicy/uczestniczki nie ponoszą żadnych kosztów związanych z projektem. Zapewniamy pokrycie kosztów podróży, noclegu oraz materiałów szkoleniowych. Zapraszamy osoby, które dysponują czasem i gotowością do współpracy w okresie co najmniej 2 semestrów szkolnych (do czerwca 2012).
W celu zgłoszenia się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres: edukacjadlagodnosci(at)amnesty.org.pl.
Na zgłoszenia AI czeka do 30 października 2011r.
Szczegóły i formularze zgłoszeń na stronach Amnesty International.

Sprawdź także

Policja o majówce

Podczas majówki na polskich drogach doszło do 401 wypadków, w wyniku których zginęło 34 osób, …