Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / ELSA działa już 30 lat

ELSA działa już 30 lat

W Poznaniu w ramach LXI ICM nastąpi inauguracja obchodów 30-lecia ruchu ELSA. Od 27 marca – 3 kwietnia 2011, w Poznaniu, trwa LXI International Council Meeting (ICM), podczas którego studenci z 42 krajów Europy, zrzeszeni w ELSA , podejmują dyskusje na temat aktualnego stanu Stowarzyszenia wyznaczając nowie kierunki i cele działalności. Wydarzenie to stanowi nie tylko forum wymiany poglądów i zdobywania doświadczeń, ale jest doskonałą okazją do nawiązywania nowych znajomości pomiędzy studentami z całej Europy.
W czasie trwania zjazdu odbędą się obchody otwierające Jubileusz 30-lecia ELSA (Opening Celebrations of 30th Anniversary of ELSA). Rozpoczęcie obchodów przewidziano na 31 marca.
Ta niepowtarzalna okazja – czytamy w komunikacie ELSA – przyciągnęła do Poznania ludzi związanych ze Stowarzyszeniem na przełomie ostatnich 30 lat. W trakcie ICM przewidziano także Międzynarodową Konferencję Prawa Energetycznego (International Conference on Energy Law), o której piszemy poniżej.
Organizatorzy LXI International Council Meeting ? ELSA Poznań, zadbali o bogaty program socjalny, dzięki czemu ciężka praca w ramach warsztatów, zostanie zrównoważona doskonałą zabawą w duchu ELSA o prawdziwie międzynarodowym charakterze.

Sprawdź także

Nareszcie Rzecznik dzieci

Monika Horna-Cieślak została powołana przez Sejm na stanowisko Rzeczniczki Praw Dziecka. Zdecydowała o tym bezwzględna …