Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Europejski wstyd

Europejski wstyd

Patryk Jaki produkuje się w Brukseli. On jest z siebie dumny, a narodowi wstyd… Patryk Jaki to jeden z „młodych hien” obozu władzy.

Teraz reprezentuje nas w Brukseli i jako europoseł wielokrotnie już pokazał swoje prawdziwe oblicze, tak mocno wpisujące się w obraz obozu rządzącego Polską. I trzeba przyznać, nie jest to oblicze miłe, sympatyczne, przepełnione profesjonalizmem, intelektualnie rzucające na kolana.

Od wczoraj pan Jaki prezentuje z dumą wideo swego wystąpienia w Europarlamencie, gdzie toczyła się debata na temat faktycznego zakazu aborcji w Polsce.

Padły ostre słowa o pozbawieniu praw dzieci, posądzonych o niepełnosprawność, które można usuwać nawet w 9 miesiącu ciąży (?), o eutanazji bez zgody chorego, o walce o prawa dla 200 niezidentyfikowanych płci, które i tak mają już swoje prawa, środki, rezolucje komisarz i pytał, kto „dał wam prawo do decydowania, które życie jest lepsze, a które gorsze?”.
Ads bytri-table.com – Maksymalizujemy przychody wydawcówtri-table

Na koniec nie omieszkał z dumą oświadczyć, że „Wielu Polaków nie dzieli życia na życie lepsze i życie gorsze. I powiem wam więcej: my tego się nie wstydzimy”. Trzeba przyznać, że nasz towar eksportowy do Brukseli nie może napawać nas dumą z jego jakości.
Źródło:Tamara Olszewska 10 lutego 2021, koduj24.pl

Sprawdź także

Niewiedza M. Wójcika

Zdaniem wiceministra Michała Wójcika Belgom nie wypada krytykować rządu PiS, bo ich kraj powstał ledwie …