Finansowanie pomostowe
Strona główna / Listy / Forum Prawników w Berlinie

Forum Prawników w Berlinie

4. Międzynarodowe Forum Prawników, organizowane przez Niemiecką Federalną Izbę Adwokacką (Bundesrechtsanwaltskammer) odbędzie się 5 kwietnia w Berlinie. Tematem tegorocznego forum będzie „Poufność – sprawa zawodu prawnika”. Jednym z prelegentów podczas Forum będzie prof. dr hab. Piotr Kardas, wiceprezes NRA.
Jak zaznaczają organizatorzy, poufność, jedna z podstawowych wartości zawodu prawnika, musi wytrzymać wiele różnych ataków w dzisiejszym świecie. Nie tylko rządy próbują coraz bardziej ją podważać w imię ścigania przestępstw, zapobiegania terroryzmowi etc. Komunikacja za pośrednictwem nowych mediów także poddaje poufność próbie.
Forum ma być okazją do rozmów z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości i polityki, a także z prawnikami z całej Europy i świata o tym, jak można utrzymać i wzmocnić poufność i jakie są modele poufności na całym świecie.
Jednym z prelegentów podczas Forum będzie prof. dr hab. Piotr Kardas, wiceprezes NRA, który wystąpi w panelu dotyczącym obszarów konfliktu w odniesieniu do obowiązku poufności.
Więcej informacji na stronie adwokatura.pl

Sprawdź także

Ślubowanie w Koszalinie

W Izbie Adwokackiej w Koszalinie 13 września odbyło się ślubowanie adwokackie części osób, które z …