Finansowanie pomostowe

GŁOS MŁODEJ PALESTRY

Aplikanci Adwokaccy Izby Warszawskiej rozpoczęli wydawanie MŁODEJ PALESTRY. Projekt wydawniczy Młodej Palestry jest bardzo czytelnie przedstawiony w specjalnej publikacji elektronicznej i nie ma go co tutaj recenzować.Młoda Palestra posiada własną czytelną stronę internetową http://mlodapalestra.pl gdzie można zapisać się na listę subskrupcyjną. Strona jest prosta i czytelna. Taka jaką powinna być strona redakcyjne czasopisma elektronicznego.
Pismo ? zgodnie z założeniem ? pomyślane jest w swoich początkach jako wydawnictwo elektroniczne, dostępne na serwerze Issuu To bardzo wygodna forma czytania na monitorze e-Publikacji. Kod jest oczywiście otwarty i przy odrobinie dobrej woli można Młodą Palestrę publikować na własnych stronach www, do czego zachęcam Kolegów Adwokatów. (redakcja umożliwia także pobranie numeru w formacie .pdf.
Młoda Palestra dostępna jest także na urządzeniach mobilnych iPad jednakże wyłącznie w formacie Issuu. Całej Redakcji życzę rychłej obecności na AppStore. Inicjatorom, Koleżankom i Kolegom Aplikantom szczerze gratuluję zapewniając, że Młodą Palestrę będę promował nieustannie.

Sprawdź także

Szacunek także dla więźnia

Oświadczenie Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Więźniów – Wszyscy więźniowie traktowani …