Najnowsze informacje
Strona główna / Licytacje komornicze nieruchomości / I licytacja niezabudowanej działki

I licytacja niezabudowanej działki

20 października 2010r. o godz. 10. w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Michała Redelbacha mieszczącej się w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 372A odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika:”Plac Światowida” Spółka z o.o. niezabudowanej działki nr 25/2 o powierzchni 3545 m kw.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Michał Redelbach na podstawie art. 10136 kpc w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 października 2010r. o godz. 10 w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Michała Redelbacha mieszczącej się w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 372A odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika:”Plac Światowida” Spółka z o.o.
stanowiącej: – niezabudowaną działkę nr 25/2 o powierzchni 3545 m kw o kształcie prostokąta ze ściętymi narożnikami, porośniętą roślinnością trawiastą; działka nieogrodzona, teren płaski; uzbrojenie terenu: sieć elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa-w drodze, telefoniczna; dojazd do nieruchomości ulicami: Kamiennogórską, Budziszyńską i Dziewińską – drogami utwardzonymi asfaltem, urządzonymi; otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,
położonej: Poznań, obręb Junikowo, Plac Światowida 1, działka nr 25/2, dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto Wydz. V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW 163501 [NKW: PO1P/00163501/6]. Suma oszacowania wynosi 2 906 040,00 zł (brutto), zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 179 530,00 zł (brutto).
Zgodnie z art. 871 kpc nabywca zobowiązany jest zapłacić 1/5 ceny nabycia natychmiast po udzieleniu mu przybicia przez komornika na licytacji, a resztę uiścić do godziny 12 dnia następnego. W ciągu tygodnia przed licytacją można przeglądać w kancelarii komornika mieszczącej się w Poznaniu ul. Grunwaldzka 372A odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Zastrzega się prawo odwołania przetargu bez podania przyczyny.

Sprawdź także

Obwieszczenie o 2. licytacji lokalu

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Tomasz Zarzycki na podstawie art. 953 …