Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / IBA dla młodych prawników

IBA dla młodych prawników

Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników (IBA) zaprasza młodych prawników, którzy chcieliby uczestniczyć w dorocznym spotkaniu IBA w Dublinie , w dniach 30 września -5 października 2012roku . Termin przyjmowania zgłoszeń w obszarze prawa podatkowego mija 10 maja a w obszarze sprzedaży i franszyzy ? 14 maja. IBA oferuje:
zwolnienie z opłaty konferencyjnej ; pokrycie kosztów przelotu ; pokrycie kosztów zakwaterowania podczas trwania konferencji ; dwuletnie bezpłatne członkostwo IBA, Sekcji Wykonywania Zawodu IBA, Sekcji Interesu Publicznego i Zawodowego i wybranego komitetu do wyboru – zwolnienie z opłaty podczas następnego spotkania dorocznego lub z opłaty na jedna z konferencji specjalistycznych związanych z wybranym komitetem bezpłatne członkostwo w Grupie Absolwentów
Osoby chcące skorzystać z oferty IBA powinny spełniać następujące kryteria: wiek: nie więcej niż 35 lat (do października br.) biegła znajomość języka angielskiego przesłanie eseju o objętości 2 500 słów na jeden z wybranych tematów (w zależności od wybranej dziedziny) i złożenie formularza zgłoszeniowego do IBA w terminie do dnia 9 kwietnia .
UWAGA: termin przyjmowania zgłoszeń w obszarze prawa podatkowego mija 10 maja a w obszarze sprzedaży i franszyzy ? 14 maja.

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …