IX sezon Ligi Prawników

Nie bacząc na zawirowania prawne w świecie polityki, poznańscy prawnicy rozpoczłei IX sezon Ligi Prawników- Jesień 2012. W rozgrywkach bierze udział 6 drużyn: Radcy Prawni, Komornicy, Adwokaci, Prokuratorzy, Sędziowie i Prawnicy. Rozegrano juz dwie kolejki meczowe. Trzeba przyznać, że zawodnicy wszystkich drużyn postawili na otwartą grę. Stąd wysokie wyniki. Oto rezlultaty pierwszych spotkań. W 1. tygodniu rozgrywek Prokuratorzy pokonali Komornikow 5:4; Radcy Prawni zremisowali z Palestrą 2:2; Sędziowie ulegli Prawnikom 1:4, a w drugim meczu Adwokaci zremisowali z Komornikami 5:5. W 2. tygodniu rozgrywek Palestra rozgromila Prawników 9:0 a Sędziowie ulegli Komornikom 2:5.
Po dwóch kolejkach na czele tabeli Palestra z 5 punktami, Komornicy na drugim z 4 punktami, a na 3. miejscu Prokuratorzy, którzy w jedynym dotąd rozegranym meczu wygrali, i zdobyli 3 punkty.
W tabeli najlepszych strzelców bramek prowadzi komornik Rafał Cieślewicz, który zdobył 7 goli i wyprzedza Dawida Kotlińskiego z Palestry (5 bramek) i swojego kolegę po fachu komornika Tadeusza Barczyńskiego.

Sprawdź także

Doroczny raport AI

50 tysięcy osób odwiedziło naszą stronę internetową w poszukiwaniu rzetelnych informacji w dniu ogólnokrajowego referendum …