Strona główna / Listy / Jak drogie są wspomnienia

Jak drogie są wspomnienia

W karnawałowym nastroju zapraszamy w poniedziałek 17 stycznia o godzinie 19 do Sceny na Piętrze na uroczy wieczór wspomnień o przedwojennym i powojennym Poznaniu. ?JAK DROGIE SĄ WSPOMNIENIA? to sentymentalna podróż, w którą zabierze nas kompozytor, pianista i dokumentalista kabaretu i filmu ZBIGNIEW RYMARZ w towarzystwie śpiewających aktorów.

Jak drogie są wspomnienia? Za sprawą kompozytora, pianisty, dokumentalisty kabaretu i filmu minionej epoki ZBIGNIEWA RYMARZA, w karnawałowym nastroju przeniesiemy się do Poznania lat trzydziestych, czterdziestych i pięćdziesiątych. W naszym mieście bowiem dorastał i debiutował późniejszy akompaniator Mieczysława Fogga, Marty Mirskiej, Ludwika Sempolińskiego, Ireny Santor, znany z aptekarskiej pamięci, wielkiej kultury i niewyczerpalnej skarbnicy anegdot artysta.
Z pomocą swoich scenicznych przyjaciół EWY MAKOMASKIEJ i MARKA RAWSKIEGO Starszy Pan, pełen werwy i energii, będący ciągle w świetnej formie artystycznej, przedstawi największe przeboje kabaretowe i filmowe minionych lat, przetykając je barwnymi, a czasem pikantnymi anegdotami ze swoich poznańskich czasów.
Romuald Grząślewicz
www.scenanapietrze.pl

Sprawdź także

Radcy na Pol’and’Rock 2024

Tradycją staje się uczestnictwo radców prawnych w Pol’and’Rock Festivalu, dlatego również w tym roku nie …