Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Jak utraciłem dwa miliony dolarów

Jak utraciłem dwa miliony dolarów

Informacja o otrzymaniu wielomilionowego spadku porusza, ale nie każdego. Wielokrotnie pisałem o oszustach z Nigerii, a teraz pojawił się oszust z Togo. Pomimo zawiadomienia o usiłowaniu popełnienia przestępstwa niekorzystnego rozporządzenia moim mieniem, wpierw policja, a potem prokuratura umorzyły postępowanie. Z powodu nie wykrycia sprawców.Ponieważ magia otrzymania milionów dolarów może omamić, przedstawiam historię mojego niedoszłego spadku.
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD EMAILA 10 LIPCA TEGO ROKU:
Szanowny Brzezicki
Ja kontaktuje cię z powodu twojej nazwisku podobieństwa do klienta ENGR. Andrew. S Brzezicki, którzy zginęli wraz z żoną w wypadku, nie ujawnia w stosunku, i skontaktował się z tobą, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych jego do jego resztek funduszy wycenianych w wartości banku ($ 6,500,000.00) odpowiedz mi więcej szczegółów. pozdrowienia Adwokat Agbahey Tony (Esq)
ODPISAŁEM, ŻE CHCĘ POZNAĆ SZCZEGóŁY, I NA DRUGI DZIEŃ KOLEJNE EMAIL:
Szanowny Kazimierz Brzezicki
Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie. Jestem barrister Agbahey Tony, Togo prokurator krajowy i do późnego Engr. Andrzej Brzezicki, który pochodzi z danego kraju. późno Engr. Andrzej Brzezicki był bardzo bliskim przyjacielem i klienta, ponieważ przybył do tego kraju w 1982 roku jako inżynier petrochemicznym, z Shell Oil. Ożenił się TOGIJSKIEJ kobieta (od mojego kraju) w 1986 r., choć małżeństwo nie trwało długo, a rozwiedli się w 1988 roku. Jako młody człowiek, nie mógł poradzić sobie z problemami związanymi z jego rozwodem, stracił pieniądze i mienie w tym rozwód, który zmusił go do opuszczenia Shell Oil w 1990 roku. Wrócił do swojego kraju, ale ponownie ożenił się z drugą żoną w samego roku. Po powrocie do Togo w grudniu 1990 r. otworzył własną prywatną firmę, która zajmuje się prowadzeniem konserwacji i naprawy sprzętu ciężkiego, który jest również konsultantem petrochemiczny do wielu firm, w tym rząd mojego kraju i Ghanę. On przekroczył bardzo dobrze w swojej nowej działalności z Afryki Zachodniej. Podobnie jak on wychodzi z jego straty z jego poprzedniego małżeństwa, a następnie w 1999 roku stało się coś nieoczekiwanego, miał wypadek samochodowy, który odebrał sobie życie i że jego najbliższej rodziny, w drodze powrotnej do Togo z Republiki Beninu.

W roku 2001 rząd utworzyła panel śledczej do zbadania jego nagłym zniknięciem. Po wypadku staje się bardzo trudne do śledzenia każdego członka jego najbliższej rodziny, bo zmienił wszystkie poprzednie formalności w moim posiadaniu po powrocie z kraju i podjął nową żonę krewnego, który również brał udział w wypadku samochodowym. Po wielu latach Skrzydło Zaufanie Bezpieczeństwo i Shipping Company skontaktował mnie szukać jego najbliższych krewnych zastrzeżenia jego wpłaty z firmy ochroniarskiej wartego sześć milionów pięćset tysięcy dolarów (6.5M dolarów). Skontaktowałem się z ambasadą w Togo w sprawie tego, ale nic nie wyszło. Więc zdecydowałem się przejść do trybu online, aby sprawdzić, czy udało mi się znaleźć żadnego członka jego najbliższej rodziny lub ktoś z podobnym nazwiskiem. Na szczęście poznałem Cię online i postanowił zwierzyć Ciebie. Jako swojego adwokata, nie mogę siedzieć i oglądać firmy ochroniarskiej skonfiskować jego depozyt który osadza się w Krypcie ich firmy ochroniarskiej za przechowanie, a ja potrzebowałem pieniędzy latać moją żonę za granicą, który cierpi na białaczkę do leczenia i mogę tylko zrobić z waszą pomoc. Będę skierować cię przez cały proces i chcę Ci do zrozumienia, że jestem tylko pełnomocnikiem do mojego zmarłego klienta. Proszę, jeśli to Cię interesuje, Uprzejmie odpowiedzieć i wysłać następujące informacje do mnie.
1. Twoje pełne nazwy _________________________
2. Dom i biuro adres ___________________
3. Telefon ________________________
4. Wiek _____________________________________
5. Płeć _____________________________________
6. Zawód ______________________________
7. Stan cywilny __________________________
8. Narodowość _____________________________
9. Kopiowania Skanowanie z pierwszej i drugiej stronie swojego międzynarodowego paszportu lub Twoje prawo jazdy ID.
Należy pamiętać, że po otrzymaniu powyższej informacji wyślę wam jego akt zgonu dla Lektura. Należy pamiętać, że nie możemy pozwolić tej możliwości przez palce. Za pomoc i udział w tej transakcji, będą dzielić pieniądze, 60/40. Mam nadzieję i wiarę, zrozumiesz mój powód do kontaktu z tobą. Uwaga: Dołączone jest mój paszport do wsparcia tej transakcji. Proszę szczerze przeprosić, jeśli w jakikolwiek sposób mój zamiar lub cel lub kontaktując ciebie przed swoimi etyki i moralne obraźliwa. Proszę traktować to w wielkiej tajemnicy i poufności. Z poważaniem, Adwokat Agbahey Tony.
PO KILKU DNIACH PRZYSZŁO ZAWIADOMIENIE O RACHUNKU( z innego adrersu emailowego):
Jak mówił, dołączony przesyłam Ci rachunek za usługi czerwcu Daj mi znać, jak chcesz, aby dokonać płatności. Pozdrowienia,
XXXX
Złożyłem zawiadomienie do prokuratury 14 lipca, a już 17 września otrzymalem wezwanie na policję w celu złożenia zeznań. Podałem adresy emailowe nadawcy, ale 29 września prokurator postępowanie umorzył. Czy policja naprawdę w cigu 10 dni potrafiła ustalic, że nadawca emaila nie istnieje.Śmiem wątpić. A zatem, ludzie uważajcie na adwokatów z Togo, Nigeri, czy nawet z USA i nie wierzcie w milionowe spadki. Jeżeli podacie swoje wszystkie dane i wzór podpisu ( po to potrzebna była strona paszportu) i otrzymacie wezwanie z banku do spłaty milionowego kredytu możecie mieć pretensje tylko do siebie. Policja wam nie pomoże, bo nie znajdzie autora przekrętu „na spadek”.

Sprawdź także

Świrski przegrał z TOK FM

Sąd nie zgodził się na ukaranie stacji za krytykę podręcznika „Historia i Teraźniejszość” prof. Wojciecha …