Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Kancelaria URBANO

Kancelaria URBANO

Przedstawiamy Państwu biuro URBANO – kancelarię prawną zajmującą się problematyką planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz prawa budowlanego, zarządzaną przez Olgę Bystrzycką – radcę prawnego, urbanistkę. Świadcząc usługi naszym klientom, posługujemy się specjalistyczną wiedzą związaną z obsługą inwestycji i zagospodarowaniem nieruchomości. Oferta współpracy skierowana jest do osób i firm związanych zawodowo bądź prywatnie z nieruchomościami. Biuro URBANO już od 2005 roku obsługuje deweloperów, pośredników i zarządców rozwiązując skomplikowane sprawy, pomagając w interpretacji przepisów i rozporządzeń, bądź radząc jak dalej postępować w zgodzie z prawem i własnym interesem. Skorzystanie z oferty jest możliwe poprzez zakup porad, opinii bądź ekspertyz prawnych lub w drodze zlecenia prowadzenia postępowań administracyjnych związanych z nieruchomościami. Można także zlecić nam zarządzanie opracowaniem dokumentacji projektowej oraz zarządzanie przy realizacji inwestycji.
Nasze biuro oferuje pomoc prawną zarówno na etapie uzgodnień związanych z dokumentacją budowlaną, jak i na etapie sprzedaży nieruchomości lub pośrednictwa. Naszą przewagą jest nie tylko rozległa fachowa wiedza i praktyka, ale także bardzo konkurencyjne ceny zakupu porady, odwołania, opinii, prowadzenia sprawy. Ponadto oferujemy bogaty portfel różnego rodzaju nieruchomości przeznaczonych pod zróżnicowane inwestycje deweloperskie. Jeżeli poszukujecie Państwo nieruchomości pod nowe inwestycje, to prosimy o kontakt w celu ustalenia kryteriów doboru nieruchomości.
Zapraszamy,
zespół URBANO

Sprawdź także

Co się stało na granicy

Informacja o śledztwie w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień przez żołnierzy pełniących służbę patrolową na granicy …