Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Komornik najlepszym prawnikiem

Komornik najlepszym prawnikiem

Komornik Lech Siuda został Prawnikiem Listopada Wielkopolski.

Na łamach portalu: ?skutecznyadwokat.pl? czytamy:? Wielkopolska ocenia oryginalnie! Przypomina nam też, że wśród zawodów prawniczych często szczególnie zapominanym i niedocenianym ? są komornicy. A tymczasem także ? a może szczególnie w ich kręgu ? niezwykle ważna jest skuteczność! Z prawdziwą przyjemnością anonsujemy, że Prawnikiem Miesiąca Wielkopolski został pierwszy w naszym Konkursie komornik ? Lech Siuda.
?Spokojny, nie agresywny, bardziej przekonuje niż straszy, ale jak trzeba zajmuje co ma zająć i nie ma gadania. Przede wszystkim zależy mu jednak na uzyskaniu należności, a nie na robieniu wrażenia?; ?A ja miałam nieprzyjemność być dłużniczką, nie ze swojej winy zresztą (długów narobił były mąż, niestety nie mieliśmy rozdzielności). Na początku byłam przerażona, a komornik uważał, że kręcę, żeby kryć tego łobuza męża, jakoś się jednak uspokoiłam i wyjaśniłem sprawę. Pan Siuda zrozumiał, poszedł mi na rękę, sprzedał sprzęt po tym łajdaku za uczciwą, nie zaniżoną cenę żeby tylko zaspokoić wierzyciela a sam zgodził się poczekać na opłatę aż stanę na nogi. Inny by wszystko zlicytował za bezcen, mnie by zgnoił, a pieniędzy nie odzyskał, ten jest inny, rozsądny?;
?Uważam, że pan Siuda to typowy komornik – rzeczowy, nie owija w bawełnę i nie patyczkuje się z klientami. Polecam!? – pisali nasi użytkownicy.? Informuje o tym portal: skutecznyadwoakt.pl, organizator konkursu.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …