Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Kraków zaprasza na XXV Spartakiadę

Kraków zaprasza na XXV Spartakiadę

Krakowscy prawnicy serdecznie zapraszają swoich kolegów z całej Polski do stolicy Małopolski, gdzie od 10 do 14 września 2014 roku, odbędzie się jubileuszowa XXV Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników, organizowana przez Stowarzyszenie ?SPARTAKIADA PRAWNIKóW 2014.? W tym roku partnerami imprezy są Związek Zawodowy Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP oraz Fundacja im Ireny Babińskiej.
Zachęcamy do podjęcia decyzji o wzięciu udziału w tym organizowanym od ponad 20 lat wydarzeniu sportowym już teraz i uwzględnienie go w planach na rok 2014. Uczestnicy Spartakiady zostaną zakwaterowani w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie odbywać się będzie również większość zawodów sportowych.
Zawodom sportowym towarzyszyć będzie bogaty program imprez towarzyszących. Wśród nich Bal Mistrzów Sportu w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce. Podczas balu przeprowadzimy aukcję charytatywną w ramach dorocznej akcji ?Prawnicy chorym dzieciom.? Na licytacji pojawi się miedzy innymi koszulka reprezentacji Polski z pamiętnego meczu Polska ? ZSRR inaugurującego Mistrzostwa Świata z 1976 r. w Hokeju w katowickim Spodku. Innym rarytasem będzie trykot Kuby Błaszczykowskiego BVB z podpisem naszego reprezentanta.
Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie Spartakiady, pod adresem: http://www.spartakiada2014.com.pl. Zgłoszenia do wzięcia udziału w Spartakiadzie, poprzez podaną wyżej stronę, można składać od 31 lipca 2013 roku

Sprawdź także

RPO żąda pełnej rehabilitacji

Kasacja RPO na rzecz skazanych w „procesie brzeskim” uwzględniona. Sąd Najwyższy uniewinnił Wincentego Witosa i …