Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Kto zbuduje nowy sąd

Kto zbuduje nowy sąd

Został ogłoszony przetarg na wykonawcę nowego sądu okręgowego i sądu rejonowego w Poznaniu przy ulicy Kościuszki 136. Przetarg oglosil Sąd Okręgowy w Poznaniu.

W wyniku przetargu ma zostać wyłoniony wykonawca kompleksu o powierzchni ponad 37,4 tys. m2. Do 22 lipca można składać oferty z wadium 4 mln zł w przetargu ogłoszonym przez Sąd Okręgowy w Poznaniu na generalne wykonawstwo nowego sądu przy ul. Kościuszki 136.
W ramach przedsięwzięcia, zaprojektowanego przez pracownię Wojciecha Kolesińskiego, powstanie kompleks o powierzchni całkowitej ponad 37,4 tys. m2 (ok. 30,6 tys. m2 pow. netto). Prace należy zrealizować w ciągu 67 miesięcy od daty udzielenia zamówienia. Budowa sądu oznacza wybudowanie w terminie gmachu wraz z wyposażeniem, instalacjami i infrastrukturą techniczną niezbędną dla jego funkcjonowania.Szczególy przetargu na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Sprawdź także

Nareszcie Rzecznik dzieci

Monika Horna-Cieślak została powołana przez Sejm na stanowisko Rzeczniczki Praw Dziecka. Zdecydowała o tym bezwzględna …