Strona główna / Listy / Laury XXI TOGAGOLF

Laury XXI TOGAGOLF

Tegoroczny XXI Turniej TOGAGOLF odbywł się 12-13 września 2020 r. na  polu golfowym w Naterkach k/Olsztyna. Cieszył się rekordowym powodzeniem – w turnieju głównym, w sobotę, do zawodów wystartowało 119 osób, a w niedzielę – 80.

Żaden turniej w Polsce w ten weekend nie cieszył się takim powodzeniem. Dopisała pogoda i humory uczestników. Imprezę uświetnił znakomity koncert chóru Konsonans.

W najważniejszej konkurencji – IX Mistrzostwach Izb Adwokackich – w Golfa zwycięstwo odniosła drużyna Pomorskiej Izby Adwokackiej w składzie adw. Roman Olszewski i adw. Stanisław Borzdyński. Drugie miejsce zajęła Izba Adwokacka w Olsztynie (adw. Paweł Dowgwiłłowicz i adw. Jan Wasilewski), trzecie miejsce Izba Adwokacka w Szczecinie (adw. Andrzej Mataj i adw. Mirosław Łopatto), czwarte Izba Adwokacka w Łodzi (adw. Andrzej Piotrowski i adw. Grzegorz Kwiatkowski), piąte Izba Adwokacka we Wrocławiu (adw. Andrzej Pasierski i adw. Mateusz Szymański). Dalsze miejsca zajęli reprezentanci Izby Adwokackiej w Katowicach, Izby Adwokackiej w Warszawie i Izby Lubelskiej.

W konkursie indywidualnym adwokatów triumfował adw. Stanisław Borzdyński przed adw. Romanem Olszewskim (obaj Izba Pomorska) i adw. Pawłem Dowgwiłłowiczem Izba Olsztyńska. Wśród pań zwyciężyła adw. Katarzyna Zawada z Izby Olsztyńskiej. Adw. Zbigniew Terlik także z Olsztyna wygrał konkurs nearest to the pin uderzając z tee zaledwie 22 cm od dołka. W zawodach dla poczatkujących w Akademii Golfa pierwsze miejsce zajęła adw. Marlena Maćkowska z Izby Olsztyńskiej.

Źródło: adwokatura.pl

Sprawdź także

Rejs po Jezioraku

XXX Ogólnopolski Rejs Adwokacki im. adw. Marii Budzanowskiej odbędzie sie 2–5 czerwca 2022 roku. Okręgowa …