Najnowsze informacje
Finansowanie pomostowe
Strona główna / Aktualności / Lekcje o prawach człowieka HFPC

Lekcje o prawach człowieka HFPC

Za nami kolejny rok szkolny prowadzenia lekcji o prawach człowieka. W zajęciach wzięło udział ponad 600 uczniów. Po przerwie wakacyjnej będziemy nadal realizować program. Wszystkie tematy: podstawowe pojęcia praw człowieka, uchodźcy i ich prawa czy przeciwdziałanie dyskryminacji cieszyły się Państwa zainteresowaniem, w szczególności
pierwszy bił wszelkie rekordy popularności. Dziękujemy za aktywny udział, współpracę oraz wyrozumiałość. ?Lekcje były prowadzone dla uczniów w wieku od 10 do 19 lat, kilka grup przyszło także odwiedzić fundację i poznać z bliska, w jaki sposób pracujemy. Zainteresowanie lekcjami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania ? ? mówi Agnieszka Chmielecka, koordynatorka projektu i prowadząca lekcje. Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pedagogom i psychologom wspaniałych wakacji, codziennej dbałości o prawa dziecka i ucznia oraz odwagi do zmierzenia się z wyzwaniami nowego roku szkolnego! Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń swoich szkół, od września wznawiamy cykl! Szczegółowe informacje dostępne są na stronie HFPC.

Sprawdź także

Oświadczenie 13 sędziów IC SN

Oświadczenie 13 Sędziów Izby Cywilnej Sądu Najwyższego Nie można wybierać kandydatów na Prezesa Izby Cywilnej …

Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Lekcje o prawach człowieka HFPC

Lekcje o prawach człowieka HFPC

Za nami 4 miesiące prowadzenia lekcji o prawach człowieka. Dotychczas w zajęciach wzięło udział ponad 1300 uczniów. Odwiedziliśmy szkoły i biblioteki w Warszawie, Łodzi, Raciborzu, Siemianowicach Śląskich, Zbąszyniu, Krzykosach, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Legionowie i Starachowicach. Po przerwie wakacyjnej będziemy nadal realizowaćprogram lekcji. Wszystkie tematy: podstawowe pojęcia praw człowieka, uchodźcy i ich prawa czy przeciwdziałanie dyskryminacji cieszyły się Państwa zainteresowaniem, w szczególności pierwszy bił wszelkie rekordy popularności. Dziękujemy za aktywny udział, współpracę oraz wyrozumiałość. ?Zainteresowanie lekcjami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, nie byliśmy w stanie sprostać wszystkim zaproszeniom ze szkół i bibliotek. Mamy nadzieję, że uda nam się z Państwem spotkać w nowym roku szkolnym, wszystkie zgłoszenia zachowujemy? ? mówi Agnieszka Chmielecka, koordynatorka projektu i prowadząca lekcje. Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 wszystkim uczniom, nauczycielom, pedagogom i psychologom, dyrekcjom, personelowi administracyjnemu, życzymy wspaniałych wakacji, codziennej dbałości o prawa dziecka i ucznia oraz odwagi do zmierzenia się z wyzwaniami nowego roku szkolnego! Więcej informacji o programie lekcji dostępnych jest na stronie HFPC.

Sprawdź także

Stan wyjątkowy i obrońca

Stan wyjątkowy nie ogranicza prawa do obrony – stanowisko Prezesa NRA i Dziekan ORA w …