Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / LIST OTWARTY

LIST OTWARTY

Poznańscy seniorzy są głęboko zaniepokojeni działalnością Prezydenta Miasta Poznania. Już po raz drugi w tym roku samowolnie odebrał dotacje organizacjom pozarządowym działającym w obszarze aktywizacji seniorów. Nie możemy wyrazić akceptacji takich poczynań, gdyż obecny rok został uznany przez Parlament Europejski Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Obecność Ryszarda Grobelnego na Międzynarodowej Konferencji Solidarności Międzypokoleniowej jest cynicznym działaniem obecnej samorządowej władzy. Przecież to nikt inny, jak Ryszard Grobelny pozbawił poznańskich seniorów należnego im wsparcia. Dzięki działalności wybitnego kibica piłki nożnej nie odbędzie się również w naszym mieście czwarta edycja ?Wyścigu Jaszczurów? ? imprezy dotychczas funkcjonującej pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.
Nie odbędzie się również wiele innych potrzebnych poznańskim seniorom imprez. Ale niech pan prezydent wybaczy ? nie będziemy krzyczeć ?AVE CEZAR !!!?

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …