Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Magisterka o prawach człowieka

Magisterka o prawach człowieka

Trwa III i IV edycja ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską o prawach człowieka. W związku z tym, że Komisja konkursowa będzie najpierw pracować nad oceną prac zgłoszonych do III edycji Konkursu, postanowiliśmy przedłużyć termin składania prac magisterskich do IV edycji. Prace można więc przesyłać jeszcze do 30 listopada 2012 r. Do udziału w konkursie zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich kierunków, którzy w swojej pracy magisterskiej zajęli się tematyką związaną z prawami człowieka. Konkurs otwarty jest dla słuchaczy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, na uczelniach państwowych oraz prywatnych, w szczególności takich kierunków, jak prawo, administracja, nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, socjologia, resocjalizacja, pedagogika, europeistyka, filozofia i innych. Do IV edycji konkursu można zgłaszać prace napisane w roku akademickim 2011/2012. Termin składania upływa ostatecznie 30 listopada 2012 r. Na autorów zwycięskich prac czekają atrakcyjne nagrody.
Laureat pierwszego miejsca otrzyma miesięczne stypendium naukowe na zagranicznej uczelni, a jego praca magisterska zostanie opublikowana. Nagrodą za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca są atrakcyjne miesięczne, płatne praktyki oraz publikacja pracy w formie e-booka.

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …