Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Mistrzostwa Adwokatów w Golfie

Mistrzostwa Adwokatów w Golfie

Dla miłośników czynnego wypoczynku w maju odbędą się kolejne edycje wydarzeń sportowych: IV CopaCup, XV Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie oraz VI Mistrzostwa Polski Prawników w Golfie. IV turniej CopaCup, planowany na 5 maja br., będzie okazją do rozgrywek golfowych prawników z lekarzami. Przechodni puchar dla zwycięskiej drużyny ufundowała w 2009 r. adw. Joanna Agacka-Indecka, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej (2007-2010), która zginęła w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.
XV Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie i VI Mistrzostwa Polski Prawników w Golfie natomiast odbędą się w weekend 26-27 maja br. Jednocześnie, dla osób towarzyszących zawodnikom oraz wszystkich członków Szczecińskiej Izby Adwokackiej, którzy nie wezmą udziału w Mistrzostwach, będzie możliwość zorganizowania jednodniowego spływu kajakowego rzeką Drawą.
Wszystkie rozgrywki golfowe odbędą się w Klubie Golfowym ?Modry Las? k. Choszczna. Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 maja br., mailowo na adres adwkacka_kancelatia.lopatto@wp.pl lub golf@modrylas.pl bądź telefonicznie pod nr 601 488 898, 95 758 99 06, 667 710 410. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się w regulaminie zawodów na stronie www.modrylas.pl.

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …