Najnowsze informacje

Na czele tabeli radcy

W poniedziałek 24 maja w Lidze Prawników rozegrano dwa mecze.

Radcy Prawni wygrali ze Skarbowcami (oddali mecz walkowerem) 3:0; natomiast drużyna Sądu uległa Komornikom 3:6. W tabeli nie ma większych zmian.
Na 1. miejscu uplasowali się Radcy Prawni z 12 punktami. Rozegrali oni już 5 meczów, a drużyna Palestry ma 9 punktów i jest na drugim miejscu, ale rozegrała dotąd 4 mecze; tyle samo punktów ma zajmująca 3. miejsce w tabeli drużyna Sadu, która również rozegrała 5 meczów. Komornicy są na 4. miejscu mając 6 punktów, ale oni również , jak adwokaci, rozegrali tylko 4 mecze i mogą po kolejnym zwycięstwie awansować w tabeli.
Nie ma zmian w Tabeli Najlepszych Strzelców. Na 1 miejscu jest wciąż Łukasz Bogaczyk (Radcy Prawni), który zdobył 7 bramek w 3 meczach, na drugim miejscu jest adwokat Aleksander Jóskowiak, który strzelił 6 goli w 3 meczach i tyle samo bramek strzelił jego kolega z drużyny adwokat Marek Bartkowiak, ale w czterech meczach.
W szóstej kolejce Ligi Prawników, w poniedziałek,31 maja, przewidziano mecze: o godz. 19:30 Palestra ? Radcowie Prawni; o godz. 20:30 Komornicy ? Sędziowie Seniorzy i o godz. 21:30 Skarbowcy ? Prokuratorzy. Pauzują Sędziowie

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …