Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Nie płacę abonamentu RTV

Nie płacę abonamentu RTV

Idę w ślady Jurka Owsiaka i też przestaję płacic abonament telewizyjny. Telewizja publiczna całkowicie lekceważy nas kibiców telewidzów. Najgorsze jest to, że w ślad za TVP idą telewizje komercyjne.

Sucha informacja, że Polsat, ani żadna inna stacja nie będzie transmitować meczu piłkarskiego Lecha Poznań ze Spartą Praga wprost poraża i oburza. Skoro transmitowano mecz lechitów z Interem Baku, z Azerbejdżanu, to dlaczego nie można transmitować meczu z pobliskiej Pragi? Nie rozumiem. A czy będzie transmisja z rewanżu rozegranego w Poznaniu?
Kibic telewizyjny przestaje wierzyć stacjom sportowym, a jedyną formą protestu może być tylko bojkot w postaci zaprzestania wnoszenia opłat. Telewizja musi szanować swoich widzów, a teraz obok telewizji publicznych, które nigdy nie dostrzegały Lecha Poznań, małpują je telewizje komercyjne. Nie możemy tego tolerować.
Zbigniew Nowacki, Poznań

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …