Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Niezatapialny Misiewicz

Niezatapialny Misiewicz

Polska nie ma Ministerstwa Obrony Narodowej, ale ministerstwo dezinformacji, a może ministerstwo ?wpadek PiS?. Tego ostatniego określenia użył Jarosław Kaczyński, który chwalił swoją partię, że jest cacy, tylko ?be? jest ten Bartłomiej Misiewicz. ?Oczywiście, były wpadki takie jak ten nieszczęsny Misiewicz. To się nie powinno było zdarzyć? ? mówił prezes dla Onetu. Misiewicz podał się do dymisji z powodu nieuctwa, niepohamowanego pędu do synekur, czyli niekompetencji. Radio Zet zaś wykryło Misiewicza na szkoleniu oficerów WP na temat Obrony Terytorialnej Kraju.Można sobie wyobrazić miny oficerów, gdy patrzą na Misiewicza, jak ich poucza. Szybko jednak Ministerstwo Obrony podało komunikat, że Misiewicz ?zajmuje się analizą dezinformacji medialnych, wymierzonych w bezpieczeństwo państwa?. Jak rozumiem ten dezinformator zajmuje się dezinformacją na swój temat, bo za coś wszak dostał złoty medal. Ministerstwo Macierewicza niczym nikogo już nie zszokuje. Można dalej mniemać, że były rzecznik, bo tę funkcję wcześniej sprawował Misiewicz, wyprodukował ów komunikat o dezinformacji. Ale musiał czytać dezinformator komentarze choćby poprzedniego ministra obrony Tomasza Siemoniaka, iż”walczy z dezinformacją, że został przez min. Macierewicza ?zawieszony we wszystkich funkcjach w MON?. Serial komediowy w MON trwa”. Aby przykryć komunikat z dezinformacją, MON wypuścił kolejny komunikat na Twitterze z cyklu serial komediowy: ?Jeśli dziennikarz, urzędnik państw. znał ten materiał i nie poinformował o tym prok. to działał na szkodę wyjaśn. przyczyn katastrofy smol.? [język MON ? przyp.WM]. Anna Dryjańska nie omieszkała spytać: ?Chcą zamknąć użytkowników You Tube za filmik, który jest tam od 6 lat??.
Jakby tego było mało, minister Macierewicz w Sejmie oskarżył wszystkich polityków opozycji o działanie ?przeciwko państwu polskiemu na rzecz międzynarodowych koncernów?. Chodzi o francuski Airbus i jego śmigłowce Caracale. Bo wg Macierewicza ?13,5 mld zł powinno zasilić polski przemysł?. Czyżby Macierewicz chciał wykupić z rąk amerykańskich zakłady w Świdniku i Mielcu? A może zakład na Ukrainie, który ma zbudować za kilkanaście lat wspólny helikopter ukraińsko-polski? Macierewicz w jednym wystąpieniu dezinformuje swoje dezinformację, jest dezinformatorem od dezinformacji nr 2 w kraju. Kto jest nr 1?
Odpowiedź dał na tej samej sesji Sejmu Stefan Niesiołowski, który podsumował moje powyższe informacje na temat dezinformacji: ?Zobowiązań dotrzymuje pan głównie wobec pana D?Amato, zwolenników Putina i Misiewicza. Jak się słuchało tego steku wyzwisk, kłamstw, obelg, to blisko jest pan do swojego mentora i nauczyciela. Brakowało tylko gestapo i gorszego sortu. Mam nadzieję, że za ten przetarg trafi pan przed właściwy trybunał?.
Waldemar Mystkowski
Źródło: koduj24.pl

Sprawdź także

Bo nam się należy

To jeden z wariantów, który w sensie prawnym jest możliwy, natomiast w tej chwili nie …