Finansowanie pomostowe
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Piknik Radcowski oraz Bieg Piotra i Pawła

Piknik Radcowski oraz Bieg Piotra i Pawła

Dziekan i Członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na Piknik nad Maltą. Natomiast Komisja ds. Sportu przy OIRP W Poznaniu zaprasza radców prawnych oraz aplikantów radcowskich na III Bieg Piotra i Pawła,który odbędzie się nad Maltą.
Plenerowa impreza rodzinna odbędzie się 27 czerwca 2015 roku ? jak co roku na Polu Piknikowym MALTA SKI, (ul. Wiankowa 2) godz. 14.00 ? 21.00. Bilety do nabycia w kasie Izby od 8 czerwca 2015. Ceny biletów: – osoby dorosłe 15,00 zł – dzieci do lat 13 bezpłatnie Impreza tegoroczna, wzorem lat ubiegłych, obfitować będzie w szereg atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci: – Zorbing – Park linowy – Strzelnica paintballowa – Strzelnica sportowa – Megabańki mydlane – Skoki na trampolinie – Zjeżdżalnia dmuchana – Dmuchany zamek – Plac zabaw dla dzieci – Malowanie twarzy – Karykaturzyści ? Kolejka Górska Adrenaline – Popcorn – Wata cukrowa – Konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami Bogaty catering przygotowany zostanie przez restaurację Estella.
Dziekan i Członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na Piknik nad Maltą.

III Bieg Piotra i Pawła – 28 czerwca 2015 r. w Poznaniu.

Komisja ds. Sportu przy OIRP W Poznaniu uprzejmie informuje, że dysponuje ostatnimi 15 miejscami przeznaczonymi DLA CZŁONKóW SAMORZĄDU (RADCOWIE PRAWNI I APLIKANCI) na III Bieg Piotra i Pawła, który odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim w dniu 28 czerwca 2015 r. Szczegóły związane z imprezą dostępne są na stronie internetowej biegu: http://poznan.bieg.piotripawel.pl/ Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wysłanie zgłoszeń wraz z dowodem wpłaty opłaty startowej na adres e-mail: kom.sport@poznan.oirp.pl (decyduje kolejność wpływu zgłoszeń), najpóźniej do dnia 16 czerwca 2015 r. Opłata startowa wynosi 30,00 zł i płatna jest na rachunek: Sportlife Artur Kujawiński Os. Czecha 127/24 61-298 Poznań Nr konta: 21 1140 2004 0000 3902 4765 8295 W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają: 1. Koszulkę techniczną 2. Pakiet produktów od sponsorów 3. Napój izotoniczny 0,5 l Uczestnicy zgłaszający się w opisanym wyżej trybie oprócz klasyfikacji przewidzianych przez organizatora biegu, sklasyfikowani zostaną również oddzielnie jako biegacze OIRP w Poznaniu.

Sprawdź także

Dzień otwarty Notariatu

Dzień Otwarty Notariatu to najważniejsza inicjatywa społeczna samorządu notarialnego realizowana przez Krajową Radę Notarialną oraz …