Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Piłkarska Liga Prawników

Piłkarska Liga Prawników

Palestra, Prokuratura, Komornicy i Radcy Prawni. Tak wygląda tabela po trzech turach rozgrywek Piłkarskiej ligi Prawników.

Już 3 kolejka rozgrywek poznańskiej Ligi Prawników w Piłce Nożnej za nami. W tym tygodniu udało nam się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze. Pogoda także była dla nas bardziej łaskawa niż przed tygodniem. Temperatura powietrza jest wprawdzie w godzinach meczowych coraz niższa, ale to zmusza zawodników do większej aktywności na boisku i skutkuje dużą ilością strzelanych goli. Tych zaś w ostatniej kolejce nie brakowało. Najwięcej bramek padło w meczu Wojskowego Wymiaru Sprawiedliwości z Komornikami. Mecz rozstrzygnęli na swą korzyść Komornicy wygrywając aż 10:2. Nie zwalnia tempa drużyna Palestry wygrywając trzeci kolejny mecz, tym razem adwokaci pokonali 7:0 drużynę Prawników Naukowców. Miło mi też donieść, że dużą skutecznością wykazali się po raz kolejny Prokuratorzy wygrywając 8:0 z drużyną Sędziów Seniorów. Z meczu na mecz gorzej prezentuje się drużyna młodszych nieco sędziów. W tej kolejce Sędziowie ulegli Radcom Prawnym 2:5 i perspektywa zdobycia pucharu ufundowanego przez Prezesa Sądu Okręgowego oddala się coraz bardziej. Najważniejsze jest jednak to, że spotykamy się na boisku w przyjaznej atmosferze i dobrze się przy tym wszyscy bawimy! Zachęcam przedstawicieli wszystkich drużyn do nakłonienia kibiców do aktywnego dopingowania swoich drużyn w trakcie meczu.
W tabeli najlepszcyh stzrelców bryluje prokurator Grzegorz Gucze z 7 trafieniami, o jedno mniej ma komornik Tomasz Barczyński, a z pięcioma golami trzecie miejsce w tabeli strzelców zajmują wspólnie sędziowie: Adam Grzelak, Paweł Geisler i Maciej Danek.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …