Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Poniżania kobiet cd.

Poniżania kobiet cd.

22 października TK pochyli się z uwagą nad wnioskiem grupy posłów o uznanie niezgodności z konstytucją tzw. aborcji eugenicznej.
Normalnie już dzisiaj w całej Polsce odbywałby się wielki protest w ramach „Strajku Kobiet”, niestety, pandemia całkowicie wyklucza takie działania.
Jak mówi koordynatorka Strajku Kobiet w woj. Świętokrzyskim, Małgorzata Marenin, „w odróżnieniu od covidiotów typu Czarnek i kłamców typu Morawiecki jesteśmy odpowiedzialne”, więc znalazła inny sposób, by przeciwstawić się wszelkim działaniom, naruszającym prawa kobiet.

Organizuje dzisiaj w Kielcach protest samochodowy pod nazwą „Ostra jazda”. „Oklej auto i dołącz do nas na trasie Żytnia – Ogrodowa – Seminaryjska – Tarnowska – Źródłowa – IX Wieków Kielc – 1 maja – Zagnańska – Żelazna” – apeluje i dodaje, „Grzejcie silniki”.
Uczestnicy „Ostrej jazdy” spotkają się pod Mc’Donald na ul. Żytniej i muszą zapamiętać, że „na miejscu zbiórki nie wysiadamy z samochodów, nie witamy się, nie dzielimy się plakatami, nie oklejamy aut. Zachowujemy absolutny reżim sanitarny”.
Tamara Olszewska

Źródło: onet.pl, koduj24.pl

Sprawdź także

PAD-aleć uzurpator?

Pytanie o legalność wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta RP skierował do prezes Sądu Najwyższego krakowski …