Najnowsze informacje
Strona główna / Szczypta soli / Prawniczy ranking

Prawniczy ranking

Jak zawsze u schyłku roku media i papierowe, i elektroniczne, dokonują podsumowania tego co było. Z niecierpliwością czekam na ranking radiowej ?Trójki? która przyznaje tytuły ?złotoustych? polityków, którzy popisali się największa bzdurną wypowiedzią, a było ich w tym roku bez liku. Ja na pierwszym miejscu uplasowałbym eksprezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który na zjeździe lewicy wybierającej kandydata na prezydenta ( wybrano Jerzego Szmajdzińskiego, chybiony to pomysł, Polacy poparliby tylko Katarzynę Piekarską nie dość, że ladna, to i mądra) zadrwił z Marcina Lutera Kinga. Jego sen o wielkości Ameryki, ma się nijak do snu A. Kwaśniewskiego, który chyba jeszcze śnił na kacu.

Czekam na ranking policjantów, którzy co roku porównują ?najdowcipniejsze? rozkazy i polecenia przełożonych. Nie czytam, niestety, policyjnych raportów a więc czekam na wyniki konkursu.
Możemy też przecież pokusić się o podsumowanie prawniczych poczynań z naszego podwórka. Pierwsze miejsce przyznaję radnemu Michałowi Grzesiowi, który doniósł ( element prawa) całemu światu, że w Poznaniu grasuje słoń homoseksualista. Z jednej strony świat dowiedział się, że w stolicy Wielkopolski jest słoniarnia, ale z drugiej ośmieszył nasze miasto w skali globalnej. Każdy zoolog wie, że małe dziecko ( w tym i dzieci ludzi) bawiąc się dokonuje czynności, które są wpisane w jego genotyp, bez żadnych podtekstów. Ten sex to tylko zabawa. Inkryminowany słoń, to właśnie takie dziecko Ja stawiam na Grzesia. Jakie są inne kandydatury?

Sprawdź także

Antysemici z PiS

Europoseł Grzegorz Braun, były premier Mateusz Morawiecki i byli ministrowie z jego rządu Piotr Glińśki …