Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Prokuratorzy zdobyli najwięcej bramek

Prokuratorzy zdobyli najwięcej bramek

Po pierwszej kolejce Poznańskiej Ligi Prawników w piłce nożnej na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Prokuratury, która rozgromiła Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości 9:0.

W pozostałych meczach kolejki – Sędziowie ulegli Komornikom 1:4; natomiast Palestra w meczu z Sędziami Seniorami urządziła strzelecki pokaz zwyciężając 7:0. Po rozegraniu trzech meczów na czele tabeli jest drużyna Prokuratury, a zamyka ja Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości.
W tabeli najlepszych strzelców po pierwszej kolejce na czołowych miejscach uplasowali się prokuratorzy Piotr Herman i Grzegorz Gucze, którzy zdobyli po 3 bramki; a adwokat Aleksander Jóskowiak z dwoma zdobytymi golami trafił na trzecie miejsce listy futbolowych snajperów.
W rozgrywkach bierze udział 8 reprezentacji korporacji prawniczych Poznania: Prokuratorzy, Palestra, Komornicy, Sędziowie, Sędziowie Seniorzy. Radcy Prawni i Pracownicy Naukowi.
Następne mecze zostaną rozegrane w poniedziałek 27 września i wtorek 28 września, jak zawsze na boisku przy ulicy Armii Poznań.

Sprawdź także

Zapomniana wojna w Sudanie

Sudan to w tym momencie piekło na Ziemi. Zbrodnicza armia dopuszcza się gwałtów i masakr …