Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Prokuratura szuka pokrzywdzonych

Prokuratura szuka pokrzywdzonych

Prokuratura Rejonowa Poznań – Nowe Miasto prowadzi postępowanie przygotowawcze pod sygnaturą akt 1 Ds. 3770/08 w sprawie oszustwa. Przestępstwo polegało na pobieraniu opłaty za wykonanie usługi toalety pośmiertnej w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Poznań – Nowe Miasto.

Taka usługa była bezpłatna. Jednakże pracownicy Zakładu Anatomii, Patologii i Prosektorium w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Poznań – Nowe Miasto przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu, wprowadzali w błąd rodziny zmarłych i pobierali od nich pieniądze.
W związku z powyższym prosimy o zgłoszenie się, w terminie 14 dni od daty publikacji, wszystkich osób, które w okresie od 24 czerwca 2003 roku do 31 grudnia 2006 roku nieświadome bezpłatności usługi umycia i ubrania zwłok, zapłaciły za jej wykonanie przez pracowników Zakładu Anatomii, Patologii i Prosektorium w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Poznań – Nowe Miasto przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu i są nadto w stanie rozpoznać pracownika lub pracowników, którym wręczyli pieniądze.
Zgłoszenia proszę kierować listownie na adres : Komenda Miejska Policji w Poznaniu, Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą, Al. Marcinkowskiego 31, 61 – 745 Poznań z powołaniem się na nr sprawy 1 Ds. 3770/08, bądź telefonicznie pod nr telefonu 61 8413508 prowadzącej postępowanie mł. asp. Małgorzaty Polus-Nagórskiej.
Rzecznik Prasowy Magdalena Mazur – Prus

Sprawdź także

Na garnuszku rodziców

Przyszli sędziowie na dzień dobry dostają mniej niż pensja minimalna i zakaz innej pracy. Nie …