Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Puchary Dziekana OIRP rozdane

Puchary Dziekana OIRP rozdane

Na kortach Olimpii w Poznaniu dobiegły końca II Otwarte Mistrzostwa Prawników w Tenisie Ziemnym o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Do zawodów przystąpiło 55 uczestników w tym 10 kobiet. Poziom zawodów według oceny organizatorów był bardzo wysoki, a niektóre rozgrywki musiał rozstrzygać tajbrek.
Oto triumfatorzy tenisowych mistrzostw.
Organizatorzy zawodów, aplikanci radcowscy Marianna Valirakis i Jeremi Mazany przy wsparciu OIRP w Poznaniu, wszystko zapięli na przysłowiowy ostatni guzik. Zawodnikom sprzyjała nawet pogoda, albowiem w sobotę i niedzielę zelżały upały.
W rozgrywkach brali udział przedstawiciele wszystkich korporacji prawniczych. O puchar walczył m.in. Michał Laskowski, sędzia Sądu Najwyższego. Obok zawodników bawiły się również wspaniale ich rodziny, dla których przygotowano także szereg atrakcji. W sobotę można było na przykład wylosować rozgrywkę tenisową z Piotrem Reissem, los uśmiechnął się do Adama Jurgi. Dla większości startujących na Olimpii zawodników, były to ostatnie przygotowania przed XXIV Ogólnopolską Letnią Spartakiadą Prawników, która w dniach 11- 15 września odbędzie się w Poznaniu. Jej organizatorem jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu, pod auspicjami Zrzeszenia Prawników Polskich.
Oto zdobywcy Pucharów Dziekana: singiel kobiet: 1. miejsce Karolina Szudek. 2. miejsce Joanna Olszówka-Zarzecka; singiel mężczyzn do 34 lat:1. miejsce Przemysław Leśniewski, 2. miejsce Maciej Duda; singiel mężczyzn od 35 – 44 lat: 1. miejsce Marcin Jędrusek, 2.miejsce Sebastian Paszun; singiel mężczyzn od 45 lat: 1. miejsce Piotr Zarzecki, 2. miejsce Sławomir Leśniewski; debel mężczyzn: 1. miejsce Sławomir Leśniewski i Przemysław Leśniewski, 2. miejsce Maciej Duda i Maciej Nowak.
\
A oto organizatorzy turnieju: Marianna Valirakis i Jeremi Mazany.

Sprawdź także

Kto był w siatce Kremla

Komisja ds. wpływów rosyjskich rozpoczyna prace. Donald Tusk: Raport za dwa miesiące Komisja do badania …