Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Radcowski piknik nad Maltą

Radcowski piknik nad Maltą

Dziekan i członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami na Piknik nad Maltą. Plenerowa impreza rodzinna odbędzie się 24 czerwca 2017 roku ? jak co roku na Polu Piknikowym MALTA SKI, (ul. Wiankowa 2) godz. 15.00 ? 22.00. Tak jak w roku ubiegłym wieczoremodbędzie się finał VI Ogólnopolskich Regat Żeglarskich w Klasie Omega im. Henryka Strzeleckiego o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu, czyli oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom zawodów żeglarskich, które odbędą się tego samego dnia w godzinach południowych na Jeziorze Kierskim. Zgłoszenia udziału w Pikniku proszę przesyłać na adres e-mail: asystent@poznan.oirp.pl podając ilość osób dorosłych i ilość dzieci. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20 czerwca 2017r. Szczególy na stronier OIRP w Poznaniu Nie ma możliwości zgłoszenia uczestnictwa w Pikniku tuż przed imprezą i dokonania wpłaty przy wejściu. Uczestnicy Regat nie są objęci dodatkowo kosztem biletu na Piknik. Impreza tegoroczna, wzorem lat ubiegłych, obfitować będzie w szereg atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W realizacji Pikniku nad Maltą 2017 wymiernej pomocy udziela KOMPANIA PIWOWARSKA. Zapraszamy do udziału w Pikniku nad Maltą 2017 !!!

Sprawdź także

Na garnuszku rodziców

Przyszli sędziowie na dzień dobry dostają mniej niż pensja minimalna i zakaz innej pracy. Nie …

Strona główna / Aktualności / Radcowski Piknik nad Maltą

Radcowski Piknik nad Maltą

Z okazji jubileuszu XXX-lecia Samorządu Radców Prawnych, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu organizuje 7 lipca 2012 roku PIKNIK NAD MALTĄ. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych : M.in. zorbing, strzelanie z łuku, strzelnica pinball, strzelnica sportowa, zjazdy pontonami, zjazdy na torze saneczkowym, malowanie twarzy, konkursy dla dorosłych i dla dzieci. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych : zorbing, strzelanie z łuku, strzelnica pinball, strzelnica sportowa, zjazdy pontonami, zjazdy na torze saneczkowym, malowanie twarzy, konkursy dla dorosłych i dla dzieci, konsumpcja, program muzyczny. Ceny biletów : – 10 zł od osoby, – dzieci do lat 7 – wejście bezpłatne. Bilety dostępne w kasie OIRP w Poznaniu ( w godz. 8.00 – 15.00) , a także bezpośrednio przed imprezą na Malcie.

Sprawdź także

Manipulacje Manowskiej

Starzy” sędziowie Sądu Najwyższego skierowali w marcu do prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości Adama Bodnara …